Wie zijn we

Historiek

D-Glas werd 15 jaar (2006) geleden in Nieuwpoort opgericht door Chris De Clerck na de overname van een falende glashandel. Het bedrijf startte met 2 werknemers, intussen 46. Door die groei drong de zoektocht naar een ruimere locatie met uitbreidingsmogelijkheden. Hierdoor verhuisde het bedrijf in 2012 naar het industrieterrein ‘De Kromme Elleboog’ te Oostende.

Sinds de start is er ook heel wat veranderd in de activiteiten, stil heeft D-Glas zeker niet gezeten.  In de beginjaren was de firma gespecialiseerd in glas herstellingen/vervangingen en evolueerde geleidelijk aan naar klein- en groothandel in bouwglas.

Op heden kunnen we de hoofdactiviteiten in 3 groepen opdelen:

  • Exterieurbeglazing: leveren en plaatsen van dubbele en driedubbele beglazing, bij zowel particuliere woningen als industriële gebouwen, nieuwbouw en renovatieprojecten alsook glasbreuken. 
  • Interieurbeglazing: zowel de installatie van glasdeuren- & wanden en spatwanden in particuliere woningen als de montage van glasensembles en spiegels in kantoor- en openbare gebouwen.
  • En sinds enkele jaren ook sterkhouder in de montage van glasbalustrade systemen, een combinatie van veiligheid met maximaal doorzicht, op de residentiele markt.
  • Tot slot beschikken we over een permanente glasherstelservice, 7 dagen op 7 en 24 uur op 24, dit ook tijdens de vakantie. 
    Waarbij glasbreuken online kunnen worden doorgegeven.

Van het kleinste spiegeltje tot de indrukwekkendste glaswand kunt u bij D-Glas terecht.

Door de jarenlange gerealiseerde glasprojecten met de Willy Naessens Group drong een nieuwe stap in deze samenwerking op. Een stap dat in maart 2020 werd gezet, waarbij D-Glas opgenomen werd in de verticale-integratiestrategie van de Willy Naessens Group. Dit geeft D-Glas de mogelijkheid om het uitstekende groei-parcours van de voorbije jaren ook in de toekomst verder te zetten. 

D-Glas uw glaspartner voor alle glaswerken !

Laat het licht binnen in huis of op kantoor…

Onze contactpersonen

Algemene leiding

Chris De Clerck
Bedrijfsleider
chris@d-glas.be

Boekhouding

Ann-Marie Omez
Verantwoordelijke boekhouding
ann-marie@d-glas.be

Interieur expert

Nele Taveirne
Interieur expert - glasherstellingen
nele@d-glas.be

Exterieur expert

Steffie Houtman
Exterieur expert
steffie@d-glas.be

Balustrade expert

Marilyn Croquet
Balustrade expert algemene adminstratie
marilyn@d-glas.be

Balustrade expert

Jan Labaere
Algemene leiding glasbalustrades
jan@d-glas.be

Enkel glas expert

Davy Vermeulen
Expert enkel glas
davy@d-glas.be

Productie expert

Arne Mees
Productie verantwoordelijke
arne@d-glas.be
 

Aankoop expert

Philip Vanacker
Aankoop verantwoordelijke 
philip@d-glas.be

Heeft u een vraag?